top of page
Новини: Новости
FDBegginers_AD.png
Набір в групу рамкових барабанів

Друзі,

запрошуємо приєднатись до курсу гри на рамкових барабанах "з нуля".

Для старту проведемо першу зустріч подарунковою з вільним входом: спробуєте пограти, послухаєте звучання, визначитесь чи хочете розпочати навчання більш глибоко та на регулярній основі.

Якщо є бажання:

  • почати опановувати рамковий барабан,

  • покращити відчуття ритму,

  • трошки поліпшити емоційний фон через музику,

то ці заняття - саме для вас!

Заповнюйте форму: https://forms.gle/exi6CHcmEXhq46CCA

Не хвилюйтесь, якщо по ходу щось зміниться і ви передумаєте або не зможете відвідувати заняття. Це скоріше для розуміння мотивації та можливостей групи, а також для зручного зв'язку.

Деталі по заняттям, старт, місце проведення - згодом, по мірі формування групи.

До зустрічі!

23 грудня 2023

Новини: Новости
BARABANZA CD BABY COVER.png
"Deniz ve Murat"

Музичний проєкт "Deniz ve Murat" народився цього року під час фестивалю Tamburi Mundi - International Frame Drum Festival з ідеї дослідити взаємодію природи, ритму та творчості людини. Наша музична композиція висвітлює кілька ключових елементів, що надихнули проєкт:
Взаємопов'язані елементи: Проєкт походить від взаємодії елементів води: моря ("Deniz") та річки ("Murat"). Це символічно відображає динамічну співпрацю між мною та Муратом Чоскуном ( Murat Coskun), а також гармонійну взаємодію різних культур і традицій.
Природний звуко-акустичний пейзаж: Включення амбіофонічних польових записів Дніпра та Чорного моря, з мого аудіо архіву ( Так звучить Запоріжжя) , є головною родзинкою композиції. Тихі шелести вод Дніпра та гучні хвилі Чорного моря стають невіддільною складовою, додаючи багатоаспектність до музики, вплітаючи природні звуки в музичну композицію.

 

Дослідження темпу: Проєкт передбачає експерименти з темпом природного світу. Ми вирішили зіграти у супроводі ритмічних патернів хвиль, створюючи музичний діалог з природою. Це дослідження відображає глибоке з'єднання з навколишнім середовищем та спробу виразити сутність природного світу через музику.Культурний синтез: Співпраця майстерно поєднує народні українські/кримські/тюркські/турецькі ритмічні традиції зі звучанням української телинки та басової сопілки з колекції Музей історії музичних інструментів "БарабанЗА" м. Запоріжжя / Запоріжжя сіті.Звуковий дизайн служить містком між цими двома світами, створюючи синтез, який виходить за межі звичайних рамок і виражається унікальним звуковим досвідом.

Звукове оформлення і мастерінг треку цього проєкту виконав неймовірно крутий чарівник звуку Дмитро Гуляков  ( Faberge Music)

Отже сам трек можна знайти і прослухати на майже всіх відомих музичних платформах:
Spotify- https://open.spotify.com/track/3T1QkEvQXHB6EG1yMouDYC?si=0b20ba81e7a446f3

Youtube - https://youtu.be/osqjWplHEjE?si=SYyVnDuJN_k3Rzqf
або https://music.youtube.com/channel/UCNcGeUVGys7DAncTgjZp5bw

Проєкт створено за підтримки Music export office Ukraine в рамках проєкту "Cooperation Camp”. Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt та Goethe-Insitut. goethe.de.

Goethe-Institut Ukraine

Погляди та думки, висловлені в цьому матеріалі, належать виключно авторам і не обов'язково відображають позицію Стабілізаційного фонду культури та освіти Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Гете-Інституту, а тому Стабілізаційний фонд культури та освіти Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Goethe-Insitut не несуть за них жодної відповідальності.

08 грудня 2023

Новини: Новости
Multimedia digital collectiom.png

Друзі, в нас радісні новини!
Наш проект "Створення мультимедійної цифрової музейної колекції музичних інструментів" підтримує Європейський союз за програмою House of Europe (www.houseofeurope.org.ua)! Проект увійшов до списку 
3️⃣5️⃣ переможців (з найбільш чітким планом дій) інфраструктурних грантів зі 1️⃣1️⃣0️⃣1️⃣поданих заявок.

Завдяки проекту ми підсилимо нашу спроможність протистояти викликам короновірусу, який вніс великі обмеження в проведення масових заходів, у тому числі екскурсійних.
В рамках проекту ми плануємо створити мультимедійну цифрову колекцію музичних інструментів музею і представити експонати на сучасних інформаційних тачбоксах. Вже зараз кипить робота по оцифруванню та внесенню мультимедійних даних в систему управління цифровою колекцією. 
Слідкуйте за проектом і зовсім скоро першими оціните наші інновації!

6 cерпня 2020

90880745_2390716214552806_90619793077436

Друзі життя триває! Ми підготували для Вас дуже несподівану подію. (доречі міжнародну)
Це перший онлайн фестиваль барабанів
29.03 - Ethnic Percussion Day 🌏.
Цілий день безкоштовних уроків в прямому ефірі від майстрів перкусії з усього світу!
⭐️ Денис Васильєв (Україна) - "Барабанни й йога або турбота про здоров'я для перкусіоністів".
🔹 Час уроку: 10:00 за Києвом (11:00 за Стамбулу, Москві).
🔹 Пряма трансляція буде проходити на сторінці майстра і в спільному перегляді на сторінці ЭТНО DRUM fest. Все відео після ефіру будуть зберігатися в цьому заході.
Готуйтесь, поширюйте новину, пишить мені запитання до теми майстеркласу.

 


=====
Васильєв Денис Запоріжжя, Україна
Особиста сторінка https://www.facebook.com/denys.vasyliev
Сторінка групи та школи https://www.facebook.com/BarabanZA
Музикант, засновник гурту "BarabanZA", а також авторської школи викладання гри на барабанах та інших етнічних музичних інструментах.
Директор Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА».
Тема відкритого майстер-класу: «Барабанна йога»
Я розкрию наступні питання:
- Що таке барабанна ритмотерапія? Як це насправді працює? Чи врятує вас гра на барабанах від коронавірусу?
- Як убезпечити себе від травм під час гри на барабані. На що звернути увагу, щоб уникнути професійних захворювань та травм серед барабанщиків. Що потрібно зробити, щоб зберегти своє здоров’я і одночасно насолоджуватися грою на барабані.
- Як створити індивідуальну програму тренувань із гри на Джембе, Дарбуку та барабані з фреймом.
- Гра на етнічних барабанах та бубнах як практика самопізнання та саморозвитку.
- І в самому кінці ми навчимось простому ритму 19/8, щоб налаштувати своє тіло та розум, щоб протистояти вірусу COVID_19.

21 березня 2020

89965221_234547897943238_990594761842753

Любі друзі!
Наближається одна з найважливіших еко-акцій всесвітнього рівня - Earth Hour 2020!
Це акція, присвячена актуалізації питань проблем екології та небезпечних тенденцій, які відбуваються на планеті Земля.
Суть акції полягає в тому, що кожного року в останню суботу березня учасники вимикають усі електроприлади з 20.30 до 21.30 на 1 годину. Учасниками можуть бути як окремі фізичні особи, так і відповідальні бізнеси: ресторани, готелі тощо.
Багато хто з Вас приєднувався до святкування цієї події разом з БарабанЗА у попередні роки і пам'ятає наші гарячі палкі виступи у відповідальному готелі Sheraton, Khortitsa Palace при запалених свічках у півтемряві.
Цьогоріч ситуація з запобіжними заходами проти розповсюдження коронавірусу змінила плани по відзначенню цієї акції в цілях безпеки людського життя майже в усіх країнах світу: навіть найзавзятіші еко-активісти сходяться в тому, що привертання уваги до еко-проблем - це важливо, але не ціною підвищення ризику захворіти та поширити вірус.
Тому цього року організаційна команда всесвітньої акції Earth Hour 2020 запропонувала нам як локальним активістам влаштовувати тільки дозволені місцевою владою заходи, що не суперечать встановленим обмеженням.
Тому БарабанЗА цьогоріч відзначатиме Earth Hour 2020 в інший спосіб!
Що треба зробити:
1. Додати до своєї фейсбук аватарки тимчасову рамку акції:
I'm raising my voice for Earth
(перейшовши за посиланням - https://panda.us11.list-manage.com/track/click?u=40f42ddd29743ae6e1ae99399&id=2a2e4a9b43&e=b35cc2fbc2)
2. 28 березня з 20.30 до 21.30 - вимкнути вдома все електричне світло та інші прилади (у тому числі гаджети) та присвятити цей час інтуітивному музикуванню та чаюванню при свічках.
3. Після завершення акції зробити селфік та пост з тегом @EarthHour та використовуючи #Connect2Earth і #BarabanZA, щоб про Вашу участь в акції дізналися мільйони учасників по всьому світу!

Трохи фоток з акції минулого року на згадку :-)
Любимо Вас, бережіть себе та близьких та приднуйтесь до відзначення Години Землі ♥

20 березня 2020

90481204_234214767976551_130050101330365

Увага!

Музей історії музичних інструментів і музичний хаб "БарабанЗА" виходять на карантин: ми скасовуємо усі заплановані розважальні заходи, майстер-класи, репетиції і заняття! :-) будемо під час карантину готувати для вас щось цікаве і незвичайне! Дуже любимо всіх наших відвідувачів і друзів та вже готуємось до нових зустрічей! <3

16 березня 2020

89112195_224147855649909_891383847688601

Друзі, запрошуємо на концерт/творчий вечір Арсенія!

15 березня наш місцевий талановитий митець, майстер музичних інструментів і музикант поділиться з нами своєю творчістю :-) радо запрошуємо всіх (21+)!

5 березня 2020р.

75456710_153989112665784_418179049681898

Любі друзі!
Наближається свято, яке БарабанЗА щорічно завжди чекає і святкує вже більше 8 років поспіль! Міжнародний день дримби!
Цьогоріч ми його святкуватимемо в нашому новому Музичному хабі "БарабанЗА", на вул. Матросова, 21.
Ми хочемо зробити цей день дуже цікавим та інформаційно корисним для всіх вас, як для початківців і просто зацікавлених до завзятих майстрів :-) Тож на Вас чекає програма з 10 години ранку і аж до 19!
10.00 Лекція-розповідь про різновиди дримб, враганів, хомусів та ін.
11.00 Майстер-клас по грі на дримбі для початківців (Basic level) з урочистою посвятою в дримбарі
12.00 Майстер клас по грі на дримбі для тих, хто вже грає і має базові навички (Advanced and Profi level)
13.00 Майстер-клас з гри на діджеріду
14.30 Шаманські бубни та інші рамкові барабани. Лекція/майстер-клас.
16.00 Живоспів - мантри та circle songs!
17.00 Концерт учасників та майстрів гри на обертонових інструментах
18.00 Загальний джем учасників Дня дримби!!!

В перервах кінопоказ фільмів про дримби, варган та виставка-продаж майстрових дримб українських майстрів!

Адреса: вул. Матросова, 21
Тел. для питань: 050 567 9338

20 листопада 2019

Друзі, в нас дуже приємні новини! Починаємо реалізацію МЕГА-КРУТОГО проекту.

Проект реалізується громадською організацією “Центр розвитку бізнес-технологій та культури” (м. Запоріжжя) за підтримки Українського культурного фонду в рамках конкурсної програми “Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти.” і має на меті посприяти розвитку акустичного мистецтва та дизайну музичних інструментів в Україні через створення тижневої резиденції для майстрів музичних інструментів та митців.

Так, Sound Art Space - це тижнева арт-резиденція (24 серпня - 1 вересня 2019р.), під час якої майстри музичних інструментів у колаборації з митцями різних напрямків створюють акустичні арт-об’єкти або інсталяції під кураторством відомого польського винахідника музичних інструментів Павла Романчука (Польща).

Сайт проекту: Музична арт-резиденція для митців Sound Art Space

Facebook сторінка проекту: Музична резиденція Sound Art Space

19 липня 2019

67366160_419726558752791_386277826615050

Кінопоказ музичного фільму "Mantra"

у м. Запоріжжя

16 липня 2019 г.

Фільм "Мантра - Звучання тиші" від режисера Georgia Wyss - це повнометражна документальна картина, яка розповідає про музичному і соціальний феномен мантр і медитації. Покази фільму з приголомшливим успіхом проходять в самих різних куточках планети: Іспанія, США, Австралія, Україна, Нова Зеландія, Словаччина, Канада, Німеччина, Австрія, Чехія, Росія, Нідерланди, Великобританія, Білорусь та ін.

mantra.jpg

ЗУСТРІЧ З ESTAS TONNE У М.ЗАПОРІЖЖЯ!

25 квітня 2019 г.

Друзі!
Багатьом шанувальникам таланту всесвітньо відомого гітариста Estas Tonne відомо, що 24 квітня музикант відвідає з концертом м. Запоріжжя (філармонія ім.Глінки).
Але це ще не все! 25 квітня Estas Tonne погодився на зустріч, під час якої зможе відповісти на цікаві питання від гостей!
Якщо Ви граєте на гітарі або інших музичних інструментах, є шанувальниками та поцінувачами таланту Estas Tonne, Ви можете приєднатися до цієї унікальної зустрічі у Запоріжжі. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YYoSMmFzjW1xy12w7
Реєстрація обов'язкова: кількість місць обмежена. Перевага надаватиметься тим заявникам, хто займається музикою або навчається грі на музичних інструментах. Вітаються цікаві питання.

Для участі ЗМІ - реєстрація за посиланням: https://forms.gle/XRaYXZuiqhm1a3598

Додаткова інформація:
+380505679338 (або в повідомлення Natalia Vasylieva)
+380958392388 (або в повідомлення Денис Васильев)

45384736_2036860426334315_90378876078197

У ЗАПОРІЖЖІ вперше показ фільму відбудеться 16 ЛИПНЯ о 18:00 в малому залі центрального міського Кінотеатру імені А.П. Довженка!
Приходьте і дізнайтеся історії реальних людей, які змогли досягти зцілення і тотального внутрішнього умиротворення завдяки співу мантр. Це фільм про духовність, не про релігію; це розповідь про те, як люди за допомогою мантросіву відкривають справжніх себе, наближаються до своєї душі, і приходять до гармонії і прийняттю як самих себе, так і всього навколишнього світу.
У фільмі беруть участь такі всесвітньо відомі виконавці мантропенія і музиканти, як Deva Premal & Miten with Manose, Krishna Das, Snatam Kaur, Jai Uttal, MC Yogi, Dave Stringer, Lama Gyurme & Jean-Philippe Rykiel, C.C. White, Mirabai Ceiba, Gaura Vani, Nina Rao, Charlie Braun і багато інших.
Таким чином, фільм розповідає як про тих, чиє життя змінилося завдяки співу мантр, так і про становлення самих музикантів, чия творчість настільки благодатно вплинула на мільйони людей в цілому світі.
16 ЛИПНЯ, 18:00, Кінотеатр ім. Довженка!

Більш детальна інформація у Facebook: https://www.facebook.com/events/201273530811736/

Денис Васильєв (директор Музей історії музичних інструментів "БарабанЗА"):
+380 95 839 2388, +380 50 567 9338, denys.barabanza@gmail.com
Приходьте дивитися, знайомитися, обговорювати!
До зустрічі!

6 липня 2019

БАРАБАНЗА НА ФЕСТИВАЛІ JAZZY!

28 квітня 2019 г.

Гурт "БарабанЗА" існує з 2011 року і виконує різноманітний етномузичний матеріал країн Африки та Середземномор’я.

Як відомо, джаз виник як поєднання декількох музичних культур, основною з яких була африканська. Складні африканські ритми, що супроводжувалися запальними танцями з тупотінням ногами та плесканням в долоні, поклали основу джазу на початку минулого століття.

На цьогорічному фестивалі Zaporizhzhia Jazzy “БарабанЗА” вперше представить поціновувачам джазу свою нову програму “Neo Maksum”, в рамках якої будуть виконані композиції на основі багатовікової африканської поліритмії та східних ритмічних візерунків.

Фестиваль за підтримки ГО "Запоріжжя. Платформа спільних дій" відбудеться 27-28 квітня
Організатор - Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 
Генеральний партнер - ПАТ "ЗАПОРОЖСТАЛЬ"
Вхід вільний
Офіційний сайт: http://jazzy.city/

jazzy19.jpg

НОВА ПОШТА МАРАФОН У М.ЗАПОРІЖЖЯ

27 квітня 2019 г.

Друзі! Запрошуємо Вас прийняти участь у марафоні 27 квітня 2019р. БарабанЗА - підтримає учасників своїми ритмами і триматиме марафон разом з Вами!

51635283_2279177012301338_59369243296640

ЛЕКЦІЯ-КОНЦЕРТ "ІСТОРІЯ ЕТНІЧНИХ БАРАБАНІВ У М. ЧЕРНІГІВ"

1 травня 2019 г.

Запрошуємо Вас на інтерактивну лекцію-концерт від "БарабанЗА", що відбудеться у м. Чернігів 1 травня!

Під час лекції Ви не тільки дізнаєтесь цікавого історічного матеріалу, але й почуєте декілька композицій на різних барабанах у виконанні гурту "БарабанЗА" (м.Запоріжжя).

Лекцію проводить директор Музею історії музичних інструментів "БарабанЗА" Денис Васильєв - музикант, етномузиколог.

Місце проведення: м. Чернігів, Художній музей Галагана
Час: 17.00 - 18.30
Вартість: 50грн.

Лекція-концерт "БарабанЗА" у м. Чернігів
bottom of page