НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

"БарабанЗА" має декілька напрямків діяльності, серед яких основними є школа гри на етнічних музичних інструментах, музей історії музичних інструментів та концертно-виконавча діяльність етно-музичного гурту "БарабанЗА".

ШКОЛА

Уроки гри на етнічних музичних інструментах

Наразі відкрите навчання за наступними інструментами:

  • Дарбука

  • Джембе

  • Рамкові барабани

  • Дримба

  • Запорозькі тулумбаси

  • Флейти

Якщо Вас дуже цікавить участь в навчальних заняттях школи - не зволікайте - напишіть нам (кнопка нижче) або зателефонуйте. Ми Вам розкажемо в який час найближчі заняття Вашого виконавського рівня (новачок, продвинутий, майстер). Приєднуйтесь до нашої школи!

МУЗЕЙ

Екскурсії та інтерактивні лекції

Музей історії музичних інструментів "БарабанЗА" працює за адресою  м. Запоріжжя, вул.Матросова, 21.  У нас відвідувачі отримують інтерактивні екскурсії як про українські народні інструменти, так і про сучасні незвичайні інструменти, створені під час арт-резиденції Sound Art Space . Ми представляємо найцікавіші експонати нашої музейної колекції, демонструємо гру та навіть даємо пограти на деяких з інструментів.   Час роботи: з 9.00 до 18.00, за спецзамовленням організуємо екскурсії  в інший час.

Для групових та індивідуальних відвідувань: +38.050.567.93.38 або +38.095.83.923.88.

ГУРТ "БАРАБАНЗА"

Концертна діяльність

Етно-музичний колектив "БарабанЗА" фокусується на барабанному виконавському мистецтві з використанням різноманітних світових барабанів та перкусії. В рамках концертної діяльності "БарабанЗА" діють 5 виконавських складів зі спеціалізацією на одному з наступних інструментів: джембе, дарбука, тулумбаси, рамкові барабани, дримба. Наш колектив дуже любить подорожувати, ми їздимо для участі у фестивалях по всій країні. Тож, якщо бажаєте бадьорих запалювальних ритмів у живому виконанні - запрошуйте до співпраці!

 

©2021 ГО "Центр розвитку бізнес-технологій та культури"